در انتظار رسیدن والو ایتالیایی

ارسال شده در تاریخ 7 فوریه 2021

شرکت اسپری رنگ گلریزان سه، چهار سال است که روی یک اسپری جدید هنری کار میکند.

این اسپری، اسپری رنگ ۴۰۰ میل اکرولیک، با والو خاص دیوارنگاری میباشد. تنوع رنگی این اسپری فوقلاده است، یک کاتالوگ با بالای ۲۰۰ رنگ ‌مختلف. دارای رنگ اکرولیک که باعث سریع خشک شدن این اسپری میشود. حجم این اسپری ۴۰۰ میل است که حجم بیشتری از اسپری استاندارد ایرانی دارد.

شرکت اسپری رنگ ‌گلریزان تولید این اسپری را با کمک هنرمندان ایرانی پیش برده است و بزودی این اسپری هنری را به تولید انبوه میرساند.

متاسفانه این کار به دلیل ویروس کرونا به وقفه افتاده است ولی ما امیدواریم که هر چه زودتر بتوانیم این کار را ادامه بدهیم.

در حال حاضر ما منتظر والو و کپ این اسپری از ایتالیا هستیم که بتوانیم پله بعدی را در این کار برداریم. ولی همانطور که گفته شد ویروس کرونا باعث وقفه افتادن این پروژه شده است و اینکه سفارش ما از ایتالیا هنوز به دستمون نرسد.

ما همچنان منتظر والو و کپ این اسپری از ایتالیا هستیم.

مطالب مرتبط

ممنون از همراهیتون

شرکت اسپری رنگ تکگل دوست داره از تک تک هنرمندانی که این شرکت را همراهی کردند، نظر دادند و محصولات تکگل را استفاده کرده اند تشکر کامل را بکند. اولین هنرمندی که شرکت تکگل همکاری نزدیک باهاش شروع کرد میثم پیریایی، دوست نزدیک شرکت تکگل بود. شرکت اسپری رنگ تکگل بهتر کردن و تخصصی کردن […]

ادامه مطلب

هنرمندان ایرانی از چه اسپریی استفاده میکنند؟

شرکت اسپری رنگ تکگل تولید اسپری خود را با برند گلریزان شروع کرد. برند گلریزان یکی از قدیمیترین برندهای اسپری ایران محصوب میشود و به دلیل کیفیت بالای خود پیش هنرمندان و امورزگاههای هنر محبوبیت خاص خود را بدست اورد. خیلی از اموزشگاههای هنر به دانش اموزان خود اسپری رنگ گلریزان را توصعه میکردند. ولی […]

ادامه مطلب
با ما همراه باشید

برای دریافت آخرین اخبار و محصولات اسپری تک گل در خبرنامه تک گل عضو شوید

© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com