سو استفاده شرکت رنگ تک گل از هنرمندان

ارسال شده در تاریخ 6 می 2019

خیلی ها حتما فکر میکنند که شرکت رنگ تک گل از هنرمندهای خیابانی سو استفاده می کند. یعنی چی هنر آنها را برای تبلیغات استفاده می کند. البته برای شرکت رنگ تک گل خوشایند است که رنگاش تو کارای هنری دیده بشه ولی چون همچین ترز فکری بین گرافیتی کار ها بوجود آمده اگه حتی تبلیقی در کار باشه تبلیغ منفی هستش چون کسی تک گل را استفاده نمیکنه. کی یه محصولی رو استفاده میکنه که از کار و زحمت بقیه سو استفاده میکنه.

ولی کلا هدف تک گل بهتر کردن رنگش بود که به آین هدف هم رسید و تو این راه هم دوست و دشمن پیدا کرد. هدف بعدی اینه که اسپری هنری وا به میل هنرمندان نقاشی تولید کنه. تو این راه هم حتما این شرکت هم دوست هم دشمن پیده میکنه. امیدواریم که دوستامون از دشمنامون بیشتر باشند.

امروز من خرید والو های اسپری هنری را پیگیری کردم. ۱۰۰ هزار تا والو از ایتالیا وارد میشه. پله بعدی اینه که قوطی اسکار نیلسون را بزنیم. این اسم اسم پسر خواهرم هستش که در سوئد زندگی میکنه و الان ۹ سالش میشه.

خلاصه این پله ها وقت خودش را میگیره ولی ما شرکت تک گل هر روز این کار را پیگیری میکنیم. امیدواریم آرتیستای ایرانی هم همونجوری که ما این اهداف را پیگیری میکنم ما را حمایت کنند و به ما انرژی مثبت بدهند.

والو گرافیتی

مطالب مرتبط

ممنون از همراهیتون

شرکت اسپری رنگ تکگل دوست داره از تک تک هنرمندانی که این شرکت را همراهی کردند، نظر دادند و محصولات تکگل را استفاده کرده اند تشکر کامل را بکند. اولین هنرمندی که شرکت تکگل همکاری نزدیک باهاش شروع کرد میثم پیریایی، دوست نزدیک شرکت تکگل بود. شرکت اسپری رنگ تکگل بهتر کردن و تخصصی کردن […]

ادامه مطلب

اسپری تایر شاین تکگل

یکی دیگر از محصولات جدید شرکت اسپری رنگ تکگل اسپری تایر شاین یا اسپری واکس لاستیک میباشد. این اسپری برای براق کردن و اضافه کردن طول عمر لاستیک طراحی و تولید شده است. متخصصین شرکت اسپری رنگ تکگل با تستهای متداوم این محصول را طراحی و تولید نموده اند. با استفاده از بهترین مواد اولیه […]

ادامه مطلب
با ما همراه باشید

برای دریافت آخرین اخبار و محصولات اسپری تک گل در خبرنامه تک گل عضو شوید

© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com