وبلاگ اسپری تک گل

سو استفاده شرکت رنگ تک گل از هنرمندان

خیلی ها حتما فکر میکنند که شرکت رنگ تک گل از هنرمندهای خیابانی سو استفاده می کند. یعنی چی هنر آنها را برای تبلیغات استفاده می کند. البته برای شرکت رنگ تک گل خوشایند است که رنگاش تو کارای هنری دیده بشه ولی چون همچین ترز فکری بین گرافیتی کار ها بوجود آمده اگه حتی […]

sitemain · ۱۳۹۸/۰۲/۱۶

خیلی ها حتما فکر میکنند که شرکت رنگ تک گل از هنرمندهای خیابانی سو استفاده می کند. یعنی چی هنر آنها را برای تبلیغات استفاده می کند. البته برای شرکت رنگ تک گل خوشایند است که رنگاش تو کارای هنری دیده بشه ولی چون همچین ترز فکری بین گرافیتی کار ها بوجود آمده اگه حتی تبلیقی در کار باشه تبلیغ منفی هستش چون کسی تک گل را استفاده نمیکنه. کی یه محصولی رو استفاده میکنه که از کار و زحمت بقیه سو استفاده میکنه.

ولی کلا هدف تک گل بهتر کردن رنگش بود که به آین هدف هم رسید و تو این راه هم دوست و دشمن پیدا کرد. هدف بعدی اینه که اسپری هنری وا به میل هنرمندان نقاشی تولید کنه. تو این راه هم حتما این شرکت هم دوست هم دشمن پیده میکنه. امیدواریم که دوستامون از دشمنامون بیشتر باشند.

امروز من خرید والو های اسپری هنری را پیگیری کردم. ۱۰۰ هزار تا والو از ایتالیا وارد میشه. پله بعدی اینه که قوطی اسکار نیلسون را بزنیم. این اسم اسم پسر خواهرم هستش که در سوئد زندگی میکنه و الان ۹ سالش میشه.

خلاصه این پله ها وقت خودش را میگیره ولی ما شرکت تک گل هر روز این کار را پیگیری میکنیم. امیدواریم آرتیستای ایرانی هم همونجوری که ما این اهداف را پیگیری میکنم ما را حمایت کنند و به ما انرژی مثبت بدهند.

والو گرافیتی

مطالب مرتبط