وبلاگ اسپری تک گل

  • صفحه اصلی /
  • وبلاگ /
  • شرکت تک گل همکاری خودش را با گرافیتی کارا به اتمام میرسونه

شرکت تک گل همکاری خودش را با گرافیتی کارا به اتمام میرسونه

از اول شرکت تک گل به دلیل تست کردن رنگهاش با گرافیتی کار ها همکاری میکرد. خیلی از گرافیتی کار ها هم تازه کار بودن و همکاریشون خوب پیش رفت. ولی بزودی هم گرافیتی کار ها هرفه ای تر شدن و هم انتظارات شرکت تک گل بالا رفت. الانم شرکت تک گل انتظار داره که […]

sitemain · ۱۳۹۸/۰۴/۱۵

از اول شرکت تک گل به دلیل تست کردن رنگهاش با گرافیتی کار ها همکاری میکرد. خیلی از گرافیتی کار ها هم تازه کار بودن و همکاریشون خوب پیش رفت. ولی بزودی هم گرافیتی کار ها هرفه ای تر شدن و هم انتظارات شرکت تک گل بالا رفت. الانم شرکت تک گل انتظار داره که گرافیتی کار هایی که با این شرکت کار میکنن اسپری این شرکت را استفاده کنند. یک انتظاری که غیر منتقی است از یک گروه که دوست دارن هم همه نظر ازاد باشن. بعضی از گرافیتی کار ها هم کاملا منتقی میگن که اسپری شما تو بازار نیست. ما چطور اسپریهای تک گل رو تهیه کنیم. بعضی ها با اسپریهای دیگه مثل اسپری گلریز، گلپخش و اطلس عادت کردن یا اصلا کلا اسپری تک گل را قبول ندارن.

ولی برای شرکت تک گل خیلی مهمه که کسانی که باهاشون همکاری میکنه اسپری این شرکت را استفاده کنن برای همین دوباره این شرکت برمیگرده به هدف اول که تست کردن اسپریهای رنگش بود. الان شرکت رنگ تک گل دنبال کسانی هستش که گرافیتی کار نیستن ولی این هنر را میخواهند تجربه کنند. به این صورت به هدف تست کردن رنگش میرسه و به گرافیتی کار ها فشار بیمورد نمییاری و همچنان خودش توی این کار ازیت نمیشه.

اسپری رنگ تک گل

مطالب مرتبط