وبلاگ اسپری تک گل

شرکت رنگین کمان گلریزان

شرکت اسپری رنگ تک گل در سال ۱۹۹۸ تاسیس شد. این شرکت تولید کننده اسپری رنگ یکی از اولین شرکت های تولید کننده اسپری رنگ در ایران است. این شرکت کار خود را با برند گلریزان و شرکت رنگین کمان گلریزان آغاز کرد ولی بعدا مجبور شد که اسم و برند خود را به تکگل، […]

sitemain · ۱۳۹۹/۰۸/۱۲

شرکت اسپری رنگ تک گل در سال ۱۹۹۸ تاسیس شد. این شرکت تولید کننده اسپری رنگ یکی از اولین شرکت های تولید کننده اسپری رنگ در ایران است. این شرکت کار خود را با برند گلریزان و شرکت رنگین کمان گلریزان آغاز کرد ولی بعدا مجبور شد که اسم و برند خود را به تکگل، و شرکت تکگل گلریزان تغییر دهد. دلیل این تغییر این بود که یک شرکت اسپری رنگ ایرانی که خود اسپری رنگ تولید میکرد برند گلریزان را که شرکت تکگل سالها با ان کار کرده بود ثبت کرده و شروع به تولید این برند در بازار اسپری کرده است. ولی با این حال میشه گفت که شرکت اسپری رنگ تکگل یکی از قدیمی ترین و با تجربه ترن تولید کننده گان اسپری رنگ در ایران است.

در حال حاضر اسپری رنگ تکگل چندین محصول در سبد کالای خود دارد، مثل اسپری چسب، سیلیکون و مات کننده شیشه. اسپری چسب و اسپری سیلیکون تکگل در حال حاضر یکی از معتبر ترین اسپریهای چسب و سیلیکون در بازار ایران به شمار میاید.

ولی با این حال محصول اصلی این شرکت اسپری رنگ محصوب میشود. در ایران اسپری های رنگ ۳۰۰ میل و همه کاره میباشند. رنگ این محصولها الکید است و تنوع رنگیشان بین ۳۰ تا ۴۰ رنگ میباشد. اسپری ۳۰۰ میل تکگل هم همین مشخصات را دارد، رنگ الکید، ۳۵ رنگ الوان و ۳ رنگ متالیک مسی، نقره ای و طلایی. شرکت اسپری رنگ تکگل اسپری رنگ همه کاره خود را بالای بیست سال تولید کرده است.

در سالهای اخیر اسپری رنگ تکگل شروع به تولید محصولهای جدید کرده است. یکی از محصولهای جدید این شرکت اسپری ۴۰۰ میل رنگ است که رنگ این اسپری الکرولیک میباشد. این اسپری برای کارهای هنری است و سریع خشک میشود. اسپری های همه کاره که در بازار ایران رواج دارد به سرعت این اسپری خشک نمیشود و به کار کسی که اسپری را برای کارهای هنری و نقاشی میخواهد نمیخرد. یک هنرمند احتیاج به یک اسپری دارد که سریع خشک بشود که بتواند سریع کار خود را ادامه بدهد. یک مشخصات دیگر که اسپری هنری تنوع رنگی بالا است. این مشخصات هم برای یک هنرمند مهم است.

بغیر از این اسپری ۴۰۰ میل تکگل یک والو خاص دیوارنگاری دارد. این والو به دیوارنگار موقعیت استفاده از کپهای مختلف میدهد. این کپهای در حال پاشش افکتهای مختلف میدهند. تکگل در حال حاضر ۱۰ مدل کپ در اختیار مصرف کننده بگذارد. شرکت اسپری رنگ تکگل این کپها و یک سری دیگر از محصولات گرافیتی را از شرکت کلش در ایتالیا تهیه میکند. در حال حاضر شرکت اسپری تکگل بغیر از اسپری شرکت کلش، فروشنده محصولات این شرکت اسپری رنگ در ایران است. شرکت اسپری رنگ تکگل در حال حاضر ۴ سال است که با اسپری کلش در ایتالیا همکاری میکند.

شرکت اسپری رنگ تکگل کار با این اسپری جدید و دیگر محصولات را ادامه میدهد. محصولات دیگر که اسپری رنگ تکگل قصد به تولید ان را دارد اسپری WD40 و یه سری محصولات خودرویی میباشد.

مطالب مرتبط

فروشگاه اینترنتی برای همکاران تکگل
۱۴۰۰/۰۵/۰۵

فروشگاه اینترنتی برای همکاران تکگل

شرکت رنگ تکگل در حال طراحی یک سایت و فروشگاه اینترنتی، www.takgolcolors.ir است که برای هنرمندان صنایع دستی که با شرکت تکگل همکاری میکنند طراحی میشود. سود فروش این سایت، www.takgolcolors.ir به هنرمندان صنایع دستی که با شرکت تکگل همکاری میکنند میرسد.

شرکت تکگل اولین تولید کننده اسپری دیوارنگاری در خاورمیانه

شرکت تکگل اولین تولید کننده اسپری دیوارنگاری در خاورمیانه

شرکت تکگل یکی از اولین تولیدکننده گان اسپری رنگ در ایران و هماکنون اولین تولید کننده اسپری خاص دیوارنگاری در ایران و خاورمیانه میباشد. این اسپری با رنگ اکرولیک و بالای دویست رنگ مختلف با والو خاص دیوارنگاری ایتالیایی تولید و عرضه میشود. این اسپری در حال حاضر در فروشگاه اینترنتی ۰۰۹۸store به فروش میرسد. […]

یک نقطه
۱۴۰۰/۰۱/۱۹

یک نقطه

شرکت تکگل مثل هر فرد مسئولیت پذیر از مردم تقاضا میکنیم که به علائم کرونایی خود دقت کنید. لطفا اگر احساس خستگی، سردرد، بدن درد، سرفه خشک میکنید سریع به مراکز تست کرونا مراجعه کنید. در حال حاضر شیوع کرونا خیلی گسترش پیدا کرده و ما و کسان مسئولیت پذیر باید در حس کردن کوچکترین […]