هنرمندان خاص صنایع دستی ایران

ارسال شده در تاریخ 4 مارس 2021

هنرمندان خاص از شرکت تکگل درخواست اسپری رنگ کردند. این هنرمندان هنرمندانی هستند که به دلیل هنرهای زیباشون که به اشترک میگذارند در اینستاگرام بالای 20 هزار فالوور دارند. این هنرمندان از ما درخواست کردند که ما یه سری نمونه از اسپریهامون را برایشان ارسال کنیم و ما هم همین کار را کردیم. برای اینکه این هنرمندان پیش شرکت تکگل بمانند و با ما پایبند باشند شرکت تکگل در حال طراحی یک سایت میباشد که این هنرمندان بتوانند با قیمت مناسب و یا مجانی اسپریهای تکگل را تهیه کنند.

هنرمندانی که شرکت تکگل با انها همکاری میکنند هنرمندان صنایع دستی میباشند. این هنرمندان از قدیم محصولات شرکت تکگل را تهیه کرده اند که قبلا با برند گلریزان به فروش میرسید ولی شرکت اسپری رنگ تکگل به دلایلی عبارت از رقابت ناسالم مجبور شد برند خود را تغییر بدهد. در حال حاضر ما کار خود را با برند تکگل ادامه میدهیم و مصرف کنندگان این شرکت همواره همان هنرمندان صنایع دستی ایران میباشند.

یک گروه دیگر هنرمند که از محصولات تکگل استفاده میکنند و در این سایت در حال طراحی به فروش میرسد هنرمندان دیوارنگاری میباشند. این گروه هم میتوانند از طریع این سایت محصولات شرکت تکگل را تهیه کنند. ولی همانطور که در چند بلاگ پیش عرض شد قیمت محصولات تکگل در این سایت بیشتر از قیمت در سایتها و فروشگاه های رنگ میباشد چون شرکت تکگل در پی رقابت ما مشتریان خود نمیباشد و فقط قصد دارد که کسانی که به محصولات شرکت تکگل دسترسی ندارند بتوانند از این شرکت خریداری کنند. انهایی که هنرمندان خاص بشمار میایند میتوانند یا با لاگ این یا با کد تخفیف محصولات شرکت تکگل را با قیمت مناسبتر تهیه کنند.

فروشگاه تکگل برای هنرمندان خاص

مطالب مرتبط

ممنون از همراهیتون

شرکت اسپری رنگ تکگل دوست داره از تک تک هنرمندانی که این شرکت را همراهی کردند، نظر دادند و محصولات تکگل را استفاده کرده اند تشکر کامل را بکند. اولین هنرمندی که شرکت تکگل همکاری نزدیک باهاش شروع کرد میثم پیریایی، دوست نزدیک شرکت تکگل بود. شرکت اسپری رنگ تکگل بهتر کردن و تخصصی کردن […]

ادامه مطلب

هنرمندان ایرانی از چه اسپریی استفاده میکنند؟

شرکت اسپری رنگ تکگل تولید اسپری خود را با برند گلریزان شروع کرد. برند گلریزان یکی از قدیمیترین برندهای اسپری ایران محصوب میشود و به دلیل کیفیت بالای خود پیش هنرمندان و امورزگاههای هنر محبوبیت خاص خود را بدست اورد. خیلی از اموزشگاههای هنر به دانش اموزان خود اسپری رنگ گلریزان را توصعه میکردند. ولی […]

ادامه مطلب
با ما همراه باشید

برای دریافت آخرین اخبار و محصولات اسپری تک گل در خبرنامه تک گل عضو شوید

© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com