وبلاگ اسپری تک گل

کارخانه اسپری رنگ

محصول اصلی شرکت اسپری رنگ تکگل اسپری رنگ میباشد. این اسپری، اسپری عمومی یا همه کاره نام دارد. کارخانه اسپری رنگ تکگل این محصول را بالای ۲۰ سال تولید کرده است و یکی از قدیمیترین تولید کننده اسپری رنگ در ایران میباشد. این شرکت فعالیت خود را با برند اسپری رنگ گلریزان و شرکت رنگین […]

sitemain · ۱۳۹۹/۱۰/۱۲

محصول اصلی شرکت اسپری رنگ تکگل اسپری رنگ میباشد. این اسپری، اسپری عمومی یا همه کاره نام دارد. کارخانه اسپری رنگ تکگل این محصول را بالای ۲۰ سال تولید کرده است و یکی از قدیمیترین تولید کننده اسپری رنگ در ایران میباشد. این شرکت فعالیت خود را با برند اسپری رنگ گلریزان و شرکت رنگین کمان گلیزان شروع کرد و این کار را حالا با برند تکگل و شرکت اسپری رنگ تکگل ادامه میدهد.

اسپری رنگ

اسپری رنگ

این محصول در حال حاصر ۳ رنگ متالیک مثل اسپری رنگ مسی، اسپری رنگ طلایی و اسپری رنگ نقره ای دارد و ۲۸ رنگ الوان و ۲ اسپری ضد زنگ، اسپری ضد زنگ قرمز و اسپری ضد زنگ طوسی.

اسپری چسب

بغیر از این محصول کارخانه اسپری رنگ تکگل اسپری چسب ۳۰۰ میل همه کاره به بازار اراِیه میدهد. این اسپری جهب چسباندن کاغذ، مقوا، پارچه، موکت، چرم اسفنج، ابر، یونولیت، شیشه، تراکت و اعلامیه استفاده میشود. مصرف این اسپری پر استفاده به صورت عمده در کارخانه های تولیدی، تودوزی اتوموبیل، تولید کننده مبل، گلسازی، صنایع دستی و کانونهای تبلیغاتی، منازل و غیره استفاده میشود.

اسپری سیلیکون

اسپری سیلیکون

یک محصول محبوب دیگر این شرکت اسپری سیلیکون میباشد. این محصول برای روان کننده قالب در صنایع شمع سازی استفاده دارد. این محصول را شما در بازار مشیرالخوط تهران میتوانید خریداری کنید.

اسپری WD40

اسپری WD40

یک محصول جدید این شرکت اسپری WD40 میباشد که یک محصول ثابت شده در بازار ایران و جهان است.

اسپری رنگ نقاشی

اسپری رنگ نقاشی

اخرین محصول خیلی جالب این شرکت که با همکاری شرکت کلش در ایتالیا تولید شده است اسپری رنگ گرافیتی/دیوارنگاری/نقاشی/هنری میباشد. این محصول با رنگ اکرولیک و والو مخصوص دیوارنگاری اسپری است که هنرمندان ایرانی سالهاست که دنبال ان هستند.

مطالب مرتبط

فروشگاه اینترنتی برای همکاران تکگل
۱۴۰۰/۰۵/۰۵

فروشگاه اینترنتی برای همکاران تکگل

شرکت رنگ تکگل در حال طراحی یک سایت و فروشگاه اینترنتی، www.takgolcolors.ir است که برای هنرمندان صنایع دستی که با شرکت تکگل همکاری میکنند طراحی میشود. سود فروش این سایت، www.takgolcolors.ir به هنرمندان صنایع دستی که با شرکت تکگل همکاری میکنند میرسد.

یک نقطه
۱۴۰۰/۰۱/۱۹

یک نقطه

شرکت تکگل مثل هر فرد مسئولیت پذیر از مردم تقاضا میکنیم که به علائم کرونایی خود دقت کنید. لطفا اگر احساس خستگی، سردرد، بدن درد، سرفه خشک میکنید سریع به مراکز تست کرونا مراجعه کنید. در حال حاضر شیوع کرونا خیلی گسترش پیدا کرده و ما و کسان مسئولیت پذیر باید در حس کردن کوچکترین […]

مرکز فروش محصولات تکگل
۱۴۰۰/۰۱/۱۵

مرکز فروش محصولات تکگل

مرکز فروشن محصولات تکگل واقع در تهران به صورت عمده و تکی مشیرالخلوت بازار تهران، میدان حسن اباد و چهارراه سیروس میباشد. شما میتوانید اسپری تکگل را به صورت عمده از این سه مکان تهیه کنید.