اسپری رنگ

ارسال شده در تاریخ 5 آگوست 2022

شرکت اسپری رنگ تکگل در حال حاضر در حال تولید مجدد اسپری گرافیتی و اسپری 400 مدل دوپلی کالر میباشد. پنجشنبه رنگ سفید تولید شد. متاسفانه نرسیدیم اسپری مشکی هم تولید کنیم.اسپری مشکی و کدهای طوسی که چهار کد هستند، کد 3، 4، 5 و 6 به اسمهای طوسی، طوسی توسی، طوسی نصردین و طوسی بیبخار میباشد که به ترتیب تولید میشود.

اسپری سفید و اسپری مشکی

ما از سفید برفی 42 تا اسپری یا 7 کارتن 6 تایی تولید کردیم. اسپری مشکی براق اکرولیک را 102 یا 17 کارتن تولید میکنیم. از رنگهای طوسی اکرولیک براق را 3 کارتن یا 18 تا اسپری تولید میکنیم. ما برنامه داریم که هر روز نتوانیم حد اقل 300 تا اسپری یا 15 کد رنگی تولید کنیم. کاری سختی است چون این اسپری خاص گرافیتی فعلا به صورت محدود و دستی تولید میشود.

تبیعطا وقتی تولید بالا میرود هم تولید سریعتر و هم راحتتر میشود. ما روزانه در مورد اسپریهای که تولید میکنیم در این بلاگ اطلاع میدیم.

اسپری رنگ
اسپری رنگ

برای تولید 18 تا اسپری از هر کد رنگی ما 2 کیلو و 520 گرم رنگ احتیاج داریم. چه مقداری رنگ در هر کد هست هنوز شرکت اسپری تکگل مثل کاتالوگ قبلی خود کامل محاسبه نکرده است. ولی مثلا کد 6، طوسی بیبخار به احتمال زیاد از 90 درصد سفید و 10 درصد مشکی تشکیل شده است، یعنی در 2 کیلو و 520 گرم رنگ از 2 کیلو و 268 گرم سفید و 252 مشکی تشکیل شده است.

شرکت اسپری رنگ تکگل باید این درصدها را با تستهای مختلف در بیاورد که بتواند کار خود را راحتتر کند.

اسپری رنگ طوسی
اسپری رنگ طوسی

تیره ترین طوسی کاتالوگ 400 میل گرافیتی تکگل کد 3 با اسم طوسی است. کد 4 و 5 درصدهای کمتری مشکی دارند.

کاتالوگ اسپری رنگ
کاتالوگ اسپری رنگ تکگل

کلا کدهایی که میکس سفید و یک رنگ دیگر است راحتتر محاسبه میشوند ولی همیه رنگها اینطوری نیستند.

یک پروژه دیگر که شرکت تکگل دارد روش کار میکند علامت زن و لیبل است که کاری است که هم اطلاعات مناسب به مصرف کننده بدهد و هم اینکه میتواند روی قشنگی قوطی اسپری تاثیر گذار باشد.

مطالب مرتبط

قیمت دستگاه اسپری پر کن دست دوم

شرکت اسپری رنگ تکگل یک دستگاه اسپری پر کن دست دوم برای فروش دارد. کسانی که دنبال دستگاه اسپری پر کن هستند با شماره 09121684009 تماس بگیرند. کسانی که دنبال خدمات پرکنی اسپری دارند هم میتوانند با همین شماره تماس بگیرند. اماده سازی قرارداد برای فروشنده محصولات دیوارنگاری

ادامه مطلب

شرکت اسپری داشبورد

شرکت اسپری رنگ تکگل تولید کننده محصولات اسپری مثل اسپری رنگ، اسپری چسب، اسپری سیلیکون، اسپری wd40. محصولات اسپری خودرویی مثل اسپری انژکتورشور، اسپری داشبورد و اسپری لاستیک. اسپری رنگ طوسی امروز شرکت اسپری رنگ تکگل کدهای اسپری طوسی محصولات اسپری گرافیتی، دیوارنگاری و نقاشی خود را تولید میکند. در حال حاضر کدهای اسپری رنک […]

ادامه مطلب

سفارش تولید اسپری

شرکت اسپری رنگ تکگل امروز 16 کارتن مشکی براق اسپری گرافیتی با والو مخصوص دیوارنگاری تولید کردیم. مدیریت فروش شرکت اسپری رنگ تکگل برای فروش اسپری تکگل دنبال کسی است که هم تبلیغات هم فروش و هم مسیولیت تبلیغات را در دست بگیرد. در حال حاضر 0098 استور این کار را در دست گرفته است […]

ادامه مطلب
با ما همراه باشید

برای دریافت آخرین اخبار و محصولات اسپری تک گل در خبرنامه تک گل عضو شوید

© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com