اسپری سایه و اسپری استن تکگل

ارسال شده در تاریخ 23 ژوئن 2022

شرکت اسپری رنگ تکگل بوسیله رابطه نزدیک با هنرمندان و مصرف کنندگان محصولات خود، محصولات خود را همواره گسترده تر میکند. دو محصول دیگر شرکت اسپری رنگ تکگل که تازه تولید شده است اسپری رنگ سایه و اسپری استن است.

شرکت اسپری رنگ تکگل با اسپری استن و اسپری سایه خود بین تولید کنندگان ایرانی تک است. این اسپریها با قیمت مناسبتر از محصولات مشابه خارجی به بازار ایران ارایییه میشود. به غیر از قیمت مناسبتر این محصولات بر اساس شرایط خاص ایران و نیاز هنرمندان ایرانی طراحی و تولید میشود.

اسپری استن تکگل برای تمیز کردن کپهای اسپری استفاده میشود. اسپری سایه تکگل هم برای سایه دادن کارهای هنری استفاده میشود. این محصولات در کشورهای اروپایی و خارجی موجود است ولی همانطور که گفته شد شرکت اسپری رنگ تکگل این محصولات را بر اساس نیاز خاص هنرمندان ایرانی طراحی و تولید کرده است.

اسپری رنگ گرافیتی
اسپری رنگ گرافیتی

کاتالوگ اسپری رنگ تکگل هم با همکاری با هنرمندان و مصرف کننده گان طراحی و تولید شده است. رنگای این کاتالوگ خاص است و بر اساس نیاز هنرمندان ایرانی انتخاب شده است. این همکاری در اینده هم ادامه دارد و باعث تولید محصولات جدید و مورد نیاز میشود. رنگهای دیگر هم پیوسته به کاتالوگ اضافه میشود و تبیعطا این رابطه ها باعث بهتر شدن روزانه محصولات تکگل میشود.

مطالب مرتبط

اسپری داشبورد و اسپری لاستیک

فایل اسپری داشبورد و فایل اسپری لاستیک شرکت اسپری رنگ تکگل ارسال شد برای تولید. همانطور که میبینید این طرح اسپری لاسیتک شامل دو برند است. برند تکگل و برند اسپری مزدک. دلیل این دو برند یک همکاری است بین شرکت اسپری مزدک و شرکت اسپری تکگل. ببینیم این دو شرکت چه مدتی با هم […]

ادامه مطلب

ممنون از همراهیتون

شرکت اسپری رنگ تکگل دوست داره از تک تک هنرمندانی که این شرکت را همراهی کردند، نظر دادند و محصولات تکگل را استفاده کرده اند تشکر کامل را بکند. اولین هنرمندی که شرکت تکگل همکاری نزدیک باهاش شروع کرد میثم پیریایی، دوست نزدیک شرکت تکگل بود. شرکت اسپری رنگ تکگل بهتر کردن و تخصصی کردن […]

ادامه مطلب
با ما همراه باشید

برای دریافت آخرین اخبار و محصولات اسپری تک گل در خبرنامه تک گل عضو شوید

© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com