درباره تک گل

شرکت رنگین کمان گلریزان

شرکت رنگین کمان گلریزان به عنوان یکی از بزرگترین و اولین شرکتهای تولید اسپری رنگ فعالیت خود را از سال 1377 با برند گلریزان آغاز کرد. این شرکت با هدف تولید محصول با کیفیت وارد بازار شد و هم کنون از شرکتهای مطرح در زمینه تولید اسپری رنگ، تولید اسپری چسب و تولید اسپری سیلیکون می باشد. این شرکت اولین و تنها تولید کننده اسپری رنگ هنری، دیوارنگاری/گرافیتی در ایران و خاورمیانه میباشد .

معرفی شرکت

شرکت تولیدی اسپری رنگ تک گل گلریزان باارائه محصولاتی با کیفیت پایدار توانسته طی بیش از سه دهه فعالیت مستمر خود مهمترین وبزرگترین سرمایه را که اعتماد مشتری در زمینه تولید اسپری رنگ است کسب نماید.داشتن نیروی انسانی شایسته و متخصص با تجربیات میدانی و حرفه ای در بخش های مختلف شرکت تولیدی رنگ تک گل گلریزان بعنوان بزرگترین سرمایه های درون سازمانی محسوب میشود اعتقاد به رعایت استانداردها در کنترل کیفیت مواد اولیه ،محصول نیمه ساخته،فرآید تولید،لوازم بسته بندی و محصول نهایی عامل و رمز دستیابی به این کیفیت پایدار و پیوسته محسوب می گردد. رنگ تک گل گلریزان با بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی و فنی صنعت رنگ دنیا که توسط متخصصین این رشته در واحد تحقیق و توسعه پیگیری و بررسی می شود.همواره محصولاتی با بالاترین درجه کیفیت را به مشتریان و خانواده بزرگ تک گل گلریزان ارائه می نماید.

کارشناسان فنی همواره مشتریان محترم محصولات رنگ تک گل گلریزان را یاری می نمایند.مشاوره فنی در زمینه ارائه روشهای مناسب برای آماده سازی سطوح مختلف با توجه نوع سطح ،شرایط آب و هوایی،دمای محیط،مواد آلاینده در محیط،شرایط کاربردی و دیگر پارامترهای موثراز یک سو و مدت پایداری رنگ مورد انتظار از سوی دیگر،مهمترین عواملی هستند که در مرحله انتخاب رنگ می بایست مورد توجه مشتری گرامی قرار گیرد که در این راستا مشاوران خبره تک گل گلریزان بهترین پیشنهادات را ارائه می دهند.مشاوره های فنی تک گل گلریزان که منطبق براستانداردهای بین الملی می باشد،ضمن حفاظت از سطوح مورد نظر اعم از سازه های فلزی،لوله ها،مخازن،سطوح داخلی و خارجی ساختمان موجب افزایش طول عمر مفید ونیز زیبایی سطوح می گردد.

مشاوران تک گل گلریزان همچنین می توانند در مراحل آماده سازی و اجرای سیستم های رنگ،با پشتوانه تجربیات گسترده خود و با استفاده از ابزار فنی و تخصصی،پارامترهای فنی را تحت کنترل قرار داده و خدمات لازم را ارائه نمایند.

تدوین و ارائه گزارش های علمی طی بازدیدهای دوره ای توسط کارشناسان ما از سطوح رنگ آمیزی شده می تواند مراقبت های لازم را از آن سطوح طی مدت زمان طولانی بدنبال داشته باشید که این مهم در کاهش هزینه ها بعنوان یک اصل پیشگیرانه بسیار حائز اهمیت است. پاسخ گویی کارشناسان متخصص ما به سوالات مختلف و دریافت نقطه نظرات.پیشنهادات و همچنین رسیدگی به انتقادات و شکایات امری مستمر خواهند بود تا رضایت کامل شما مشتریان گرامی تامین گردد.

محصولات

یکی از اهداف شرکت رنگ تک گل این است که نیاز بازار را در مورد اسپری رنگ با کیفیت بالا را تامین کند .

محصول این شرکت در حال حاضر اسپری رنگ عمومی، اسپری چسب و اسپری سیلیکون میباشد ولی این شرکت در اینده نزدیک قصد دارد که محصولهای دیگه از قبیل اسپریهای خودرویی wd40 و رنگ هنری هم تولید کند .

افتخارات

.شرکت رنگ تک گل یکی از قدیمیترن تولید کننده ها در صنعت رنگ میباشد و این را یکی از بزرگترین افتخارات خود میداند .

طول این مدت این شرکت تولید کننده اسپری رنگ یکی از مهمترین اهدات خود را مسیولیت پذیری در مورد کابران دانسته و برای همین همه تلاش خود را داشته که جنس خوب تولید کند .

این شرکت تولید کننده اسپری رنگ جزو یکی از محبوبترین تولید کننده در این زمینه میباشد چون همیشه اهداف و نظرهای کسانی که در زمینه اسپری رنگ فعالیتت میکنند را در نظر گرفته. این باعث شده که شرکت تک گل بغیر از محبوبیت از اعتبار خوبی هم برخوردار باشد.

© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com