سوالات پر تکرار

روش های خرید

اسپری تک گل را چگونه میتونم پیدا کنم؟

شرکت تک گل تولید کننده اسپری رنگ است و فروشنده اسپری خود را در سراسر ایران دارد. برای همین شما میتوانید اسپری تک گل را در سراسر ایران تهیه کنید. اگر شما نتوانستید محصول این شرکت را تهیه کنید شما میتوانید با این شرکت تماس بگیرید تا فروشنده مناسب را به شما معرفی کند.

محصول تکگل در چه کشورهایی موجود است؟

محصول شرکت تک گل به عراق. افغانستان. اذربایجان و تاجیکستان فروخته شده است. اگر شما در این کشورها حضور دارید میتوانید با شرکت تکگل تماس حاصل کنید تا این شرکت فروشنده مناسب را به شما معرفی کند.

اسپری رنگ تک گل محصولهای دیگری هم دارد؟

اسپری رنگ تک گل بغیر از اسپری رنگ اسپری چسب و اسپری سیلیکون هم تولید میکند و قصد دارد که اسپریهای خودرویی اسپری رنگ هنری و یه سری اسپریهای صنعتی از قبیل اسپری wd40 هم تولید کند.

اسپری رنگ تک گل بغیر از کار با اسپری خدمات دیگری هم دارد؟

اسپری تک گل بغیر از فروش اسپری مواد اولیه رنگ مثل حلالها رزینها و پیگمنتها و والو اسپری رنگ را کار میکند.

دریافت نمایندگی

چگونه میتوانم از شرکت تک گل اخذ نمایندگی کنم؟

چون اسپری رنگ تک گل تو همیه شهرها مستقیم و غیر مستقیم موجود است اسپری رنگ تک گل امکان این را ندارد که به کسی نمایندگی اسپری خود را بدهد. ولی این شرکت یه برند دیگه به نام گلباران دارد که اخذ نمایندگی این برند ممکن است

روش استفاده

روش کار با اسپری رنگ چگونه است؟

ابتدا سطح مورد نظر خودتونو از هر گونه گرد و غبار عاری کنید. اسپری رنگ را ترجیحا با لایه های نازک اسپری کنید. این کار را سه نوبت انجام دهید با فاصله زمانی ۳ تا ۵ دقیقه. روس سطح بعد از ۱۵ دقیقه و روش بعد از ۲۴ ساعت خشک میشود. بعد از استفاده اسپری را به وارونه نگر دارید و به مدت سه ثانیه اسپری کنید که رنگ داخل والو و کپ اسپری خارج شود. در غیر این صورت امکان خشک شدن رنگ درون والو و مسدود شدن ان هست.

چگومه میتوان از اسپری چسب استفاده کرد؟

اسپری چسب را میزنید. به مدت زمانی ده ثانیه منتظر میمانید و ان چیزه مد نظرتونو میچسبانید. واود و کپ اسپری چسب هم شما باید به صورت رنگ تخلیه کنید. اسپری چسب را وارونه نگر دارید و به مدت سه ثانیه اسپری کنید که چسب درون والو اس کپ تخلیه شود. در غیر این صورت امکان مسدود شدن ان و گیر کردن اسپری هست.

اگر اسپری رنگ و با اسپری چسب مسدود شد چکار باید کرد؟

اگر اسپری رنگ یا اسپری چسب مسدود شد. اسپری که مسدود شده است یا والو ان یا کپ ان مسدود شده. ابتده کپ ان که دگمه هم نامیده میشود را عوض کنید. اگه مشکل ان حل نشد اسپری رنگ و یا اسپری چسب را گرم نموده (بدون کپ یا دگمه) و والو ان را روی سطح دو سه با فشار دهید. مسیر اسپری باز میشود و شما میتوانید دوباره اسپری کنید.

اسپری سیلیکون چیست و برای چه مواردی استفاده میشود؟

اسپری سیلیکون بعضی وقتا روان کننده قالب نامیده میشود و برای قالب های شمع استفاده زیادی دارد. کلا اسپری سیلیکون سطحی که روی ان پاشیده میشود را روان میکند.

اسپری گرافیتی چیست ؟

اسپری گرافیتی ، دیوار نگاری یا نقاشی ، اسپریی است که با آن می توان نقاشی کرد . معمولا از اسپری رنگ همه کاره برای رنگ آمیزی اشیاء استفاده می شود ولی از اسپری گرافیتی یا اسپری دیوار نگاری برای نقاشی روی دیوار یا هر سطح دیگری استفاده می شود. برای همین این اسپری باید تنوع رنگی زیاده داشته باشد ، سریع خشک شود و والو رنگ مخصوص نقاشی داشته باشد .به این والو های مخصوص گرافیتی سری های مختلفی مثل Fat Cap که رنگ را پهن پخش می کند ، Skinny Cap که رنگ را ریز پخش می کند و Calligraphy Cap که مدل قلم می تواند رنگ را پخش کند نصب می شود .

سر اسپری گرافیتی

اسپری گرافیتی سری های مختلفی دارد که می توان با کمک آنها به راحتی روی هر سطحی نقاشی کرد .این سری ها فقط روی والو های گرافیتی نصب می شود و امکان نصب شدن روی والو های معمولی را ندارند
© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com