وبلاگ اسپری تک گل

اسپری رنگهای خارجی

از اسپریهای خارجی من دوست دارم کلشو معرفی بکنم. یه اسپری ایتالیایی که زیر مجموعه کالرپک هستش. شرکتهای دیگه منتانا, mtn و مولوتوو هستن. اسپری های خارجی تنوع رنگی بالا، زود خشک شدن و کنترل بالا دارن. این سری مشخصات برای گرافیتی کار ها و کسانی که با هنرهای دیواری کار میکنن خیلی مهم است. […]

sitemain · ۱۳۹۸/۰۲/۱۴

از اسپریهای خارجی من دوست دارم کلشو معرفی بکنم. یه اسپری ایتالیایی که زیر مجموعه کالرپک هستش. شرکتهای دیگه منتانا, mtn و مولوتوو هستن.

اسپری های خارجی تنوع رنگی بالا، زود خشک شدن و کنترل بالا دارن. این سری مشخصات برای گرافیتی کار ها و کسانی که با هنرهای دیواری کار میکنن خیلی مهم است.

ولی متاسفانه قیمت این اسپریها خیلی گرون است و برای همین خیلی از کسانی که با نقاشی با اسپری مشغول هستند مجبورند که از اسپری همه کاره ایرانی استفاده کنند.

اسپری خارجی هم که تو ایران است بغیر از قیمت زیاد همه رنگهای موجود را هم ندارد. در حال حاضر mtn در ایران نمایندگی دارد. این رنگا از شرکت باراد در فرمانیه فروخته میشود. من خودم شخصا آنجا نبودم ولی به احتمال زیاد همونطوری که ذکر کردم است. قیمت نسبتا بالا و تنوع رنگی پایین. حالا به امید خدا اسپری اسکار به زودی تولید میشود که‌ میخوان با هنر نقاشی با اسپری کار کنن به آن تنوع رنگی و قیمت مناسبی که میخوان دست رسی پیدا کنن.

مطالب مرتبط