اسپری رنگ دیوارنگاری تکگل

ارسال شده در تاریخ 22 اکتبر 2020

اسپری ۴۰۰ میل تکگل اسپری هست که ما با کمک یه سری دیوارنگارهای/گرافیتی کارهای ایرانی روشون کار کردم. اسپری ۴۰۰ میل با رنگ اکرولیک، تنوع رنگی بالا و والو گرافیتی دارد.

شرکت تکگل چند سفر به ایتالیا داشتم، با شرکت کالر پک ایتالیا اشنا شدم که همه مدل محصولهای اسپری رنگ دارند و یکی از این محصولها اسپری گرافیتی و دیوارنکاری هست که زیر برند کلش تولید میشود. خود کلش یکی از مطرحترین برندهای اسپری گرافیتی هست که بغیر از اسپری یه سری محصولهای دیگر گرافیتی/دیوارنگاری هم تولید میکند، مثل مارکر و فیلر.

در سفرهای دیگه شرکت تکگل با یه شرکت دیگه اشنا شدم که والو و کپ اسپری تولید میکند و بیشتر شرکتهای مطرح اسپری گرافیتی والوشون را از این شرکت تهیه میکنند. خلاصه در حال حاضر ما والومون، کپ اسپریمون و یه سری محصولهای دیگه گرافیتی را که عکسشو براتون فرستادم از شرکت کلش تهیه میکنم. ولی اگه فروش بره بالا میتونیم مستقیم از تولید کننده والو و کپ گرافیتی خریداری کنیم. امیدواریم با کمک شما بتونیم این پروژه را ادامه بدیم که یک اسپری خوب نقاشی بتونیم در ایران تولید کنیم.

مطالب مرتبط

ممنون از همراهیتون

شرکت اسپری رنگ تکگل دوست داره از تک تک هنرمندانی که این شرکت را همراهی کردند، نظر دادند و محصولات تکگل را استفاده کرده اند تشکر کامل را بکند. اولین هنرمندی که شرکت تکگل همکاری نزدیک باهاش شروع کرد میثم پیریایی، دوست نزدیک شرکت تکگل بود. شرکت اسپری رنگ تکگل بهتر کردن و تخصصی کردن […]

ادامه مطلب

اسپری تایر شاین تکگل

یکی دیگر از محصولات جدید شرکت اسپری رنگ تکگل اسپری تایر شاین یا اسپری واکس لاستیک میباشد. این اسپری برای براق کردن و اضافه کردن طول عمر لاستیک طراحی و تولید شده است. متخصصین شرکت اسپری رنگ تکگل با تستهای متداوم این محصول را طراحی و تولید نموده اند. با استفاده از بهترین مواد اولیه […]

ادامه مطلب
با ما همراه باشید

برای دریافت آخرین اخبار و محصولات اسپری تک گل در خبرنامه تک گل عضو شوید

© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com