تولید اسپری رنگ گرافیتی

ارسال شده در تاریخ 23 اکتبر 2020

شرکت اسپری رنگ تکگل اولین تولید کننده اسپری رنگ گرافیتی در ایران و خاورمیانه میباشد. تولید اسپری رنگ گرافیتی در کشورهای اروپایی و امریکایی رایج است. ولی در ایران و خاورمیانه هنوز این محصول رایج نشده.

کلا یکی از مهمترین زمینه های استفاده از اسپری رنگ، نقاشی روی دیوار، دیوارنگاری و گرافیتی است. دلیل استفاده از اسپری رنگ در هنر دیوارنگاری قابل حمل بودن اسپری، سریع بودن و خوب جواب دادن اسپری رنگ در این زمینه است.

در سال 1370 میلادی نوشتن اسم و امضا ارتیست های گرافیتی در کشورهای اروپایی و امریکایی بیشتر رایج شد. در اول اسپری رنگ همه کاره در این هنر استفاده میشد ولی بزودی اسپری رنگ مخصوص نقاشی روی دیوار طراحی شد.

اسپری رنگ دیوارنگاری از اسپری معمولی گرونتر است ولی این اسپری، رنگهای بیشتر، کنترل بیشتر و زودتر از اسپریهای همه کاره خشک میشود.

معتتر ترین برند های گرافیتی، منتانا، کبرا، لوپ، ایرون لک و کلش هستند. شرکت تکگل در حال حاضر با شرکت کلش همکاری میکند.

مطالب مرتبط

ممنون از همراهیتون

شرکت اسپری رنگ تکگل دوست داره از تک تک هنرمندانی که این شرکت را همراهی کردند، نظر دادند و محصولات تکگل را استفاده کرده اند تشکر کامل را بکند. اولین هنرمندی که شرکت تکگل همکاری نزدیک باهاش شروع کرد میثم پیریایی، دوست نزدیک شرکت تکگل بود. شرکت اسپری رنگ تکگل بهتر کردن و تخصصی کردن […]

ادامه مطلب

هنرمندان ایرانی از چه اسپریی استفاده میکنند؟

شرکت اسپری رنگ تکگل تولید اسپری خود را با برند گلریزان شروع کرد. برند گلریزان یکی از قدیمیترین برندهای اسپری ایران محصوب میشود و به دلیل کیفیت بالای خود پیش هنرمندان و امورزگاههای هنر محبوبیت خاص خود را بدست اورد. خیلی از اموزشگاههای هنر به دانش اموزان خود اسپری رنگ گلریزان را توصعه میکردند. ولی […]

ادامه مطلب
با ما همراه باشید

برای دریافت آخرین اخبار و محصولات اسپری تک گل در خبرنامه تک گل عضو شوید

© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com