تکنیک اسپری کردن

ارسال شده در تاریخ 10 فوریه 2019

برای رسیدن به نتیجه خوب، ضروری است که سطح را به خوبی آماده و تمیزکنید.

ناحیه هایی که نباید رنگ آمیزی شود باید پوشانده شوند، اگر چه برای انجام کارهای تعمیری مهم است که از پاشیدن یک کت کامل تا نوار پوشش خودداری کنید، به دلیل اینکه نزدیک نوار پوشش رنگ پر تر از جاهای دیگر در میاید.

در نتیجه پاشش رنگ نباید بر روی ناحیه ماسک شده شروع شود یا متوقف شود، بلکه در قسمتی که برای رنگ آمیزی طراحی شده اعمال گردد.

از فاصله ۲۵ تا ۳۰ سانتیمتر اسپری کنید. بپاچید، دو سه دقیقه منتظر بمانید و دوباره اسپری کنید. این کار را دو سه بار تکرار کنید. بعد از ۱۵ دقیقه روی رنگ خشک میشود ولی ۲۴ ساعت معمولا طول میکشد که عمق رنگ هم خشک بشود. وقتی کارتان تمام شد اسپری را سرو ته نگاه دارید و به مدت سه ثانیه اسپری کنید. دلیل این کار این است که رنگ داخل نازل و دگمه خشک نشود و باعث مسدود شدن راه رنگ نگردد.

مطالب مرتبط

ممنون از همراهیتون

شرکت اسپری رنگ تکگل دوست داره از تک تک هنرمندانی که این شرکت را همراهی کردند، نظر دادند و محصولات تکگل را استفاده کرده اند تشکر کامل را بکند. اولین هنرمندی که شرکت تکگل همکاری نزدیک باهاش شروع کرد میثم پیریایی، دوست نزدیک شرکت تکگل بود. شرکت اسپری رنگ تکگل بهتر کردن و تخصصی کردن […]

ادامه مطلب

هنرمندان ایرانی از چه اسپریی استفاده میکنند؟

شرکت اسپری رنگ تکگل تولید اسپری خود را با برند گلریزان شروع کرد. برند گلریزان یکی از قدیمیترین برندهای اسپری ایران محصوب میشود و به دلیل کیفیت بالای خود پیش هنرمندان و امورزگاههای هنر محبوبیت خاص خود را بدست اورد. خیلی از اموزشگاههای هنر به دانش اموزان خود اسپری رنگ گلریزان را توصعه میکردند. ولی […]

ادامه مطلب
با ما همراه باشید

برای دریافت آخرین اخبار و محصولات اسپری تک گل در خبرنامه تک گل عضو شوید

© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com