تکنیک اسپری رنگ کردن

ارسال شده در تاریخ 10 فوریه 2019

برای رسیدن به نتیجه خوب، ضروری است که سطح را به خوبی آماده و تمیزکنید.

ناحیه هایی که نباید رنگ آمیزی شود باید پوشانده شوند، اگر چه برای انجام کارهای تعمیری مهم است که از پاشیدن یک کت کامل تا نوار پوشش خودداری کنید، به دلیل اینکه نزدیک نوار پوشش رنگ پر تر از جاهای دیگر در میاید.

در نتیجه پاشش رنگ نباید بر روی ناحیه ماسک شده شروع شود یا متوقف شود، بلکه در قسمتی که برای رنگ آمیزی طراحی شده اعمال گردد.

از فاصله ۲۵ تا ۳۰ سانتیمتر اسپری کنید. بپاچید، دو سه دقیقه منتظر بمانید و دوباره اسپری کنید. این کار را دو سه بار تکرار کنید. بعد از ۱۵ دقیقه روی رنگ خشک میشود ولی ۲۴ ساعت معمولا طول میکشد که عمق رنگ هم خشک بشود. وقتی کارتان تمام شد اسپری را سرو ته نگاه دارید و به مدت سه ثانیه اسپری کنید. دلیل این کار این است که رنگ داخل نازل و دگمه خشک نشود و باعث مسدود شدن راه رنگ نگردد.

مطالب مرتبط

تولید اسپری

شرکت اسپری رنگ تک گل تولید کننده اسپری رنگ، اسپری چسب، اسپری سیلیکون، اسپری انژکتورشور، اسپری واکس داشبورد و لاستیک و اسپری wd40 میباشد. این شرکت به زودی شروع به تولید محصولات اسپری رنگ اکرولیک خود میکند که در 2 مدل تولید میشود، یک مدل همه کاره و یک مدل هنری. اسپری هنری و اسپری […]

ادامه مطلب

دیوارنگاری

شرکت اسپری رنگ تک گل اولین تولید کننده اسپری هنری و دیوارنگاری در ایران و خاورمیانه میباشد. این اسپری با رنگ اکرولیک و بالای ۸۰ کد رنگی مختلف یکی از تکمیلترین اسپری هنری در ایران میباشد. با والو خاص و مخصوص دیوارنگاری این اسپری به مصرف کننده کنترل کامل برای اسپری کردن می‌دهد. یک اسپری […]

ادامه مطلب
با ما همراه باشید

برای دریافت آخرین اخبار و محصولات اسپری تک گل در خبرنامه تک گل عضو شوید

© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com