سریهای اسپریهای گرافیتی

ارسال شده در تاریخ 19 ژانویه 2020

سری های اسپری گرافیتی و دیوارنگاری زیاد هستند. یک مدل معروف سری اسپری دیوارنگاری فت کپ (fat cap) نام دارد که رنگ را پخش میپاشد. اگر میخواهید که رنگتان بازم پهن تر بپاشد میتوانید از سری اسپری الترا فت (ultra fat) استفاده کنید.

 

یک مدل دیگر سری اسپری گرافیتی اسکینی (skinny) نام دارد که رنگ را نازک می پاشد. الترا اسکینی(ultra skinny) یه مدل دیگر اسکینی کپ هستش که نازک ترین پاشش رنگ را دارد.

 

که سری، کپ یا دگمه دیگر اسپری که برای کارای هنری روی دیوار استفاده میشود گالیگرافی کپ (caligraphy) نام دارد. کالیگرافی کپ رنگ را نازک و پهن میزند. وقتی عمودی لاین را میکشید نازک و وقتی افقی میکشید زنگ را پهن روی سطهتون در میاورد. البته این سری اسپری گرافیتی قابلیت تنظیم کردن دارد.

 

سری اسپری گرافیتی دیگر که موجود است و اسپری تک گل آن را در بازار ارائه میدهد، سفت میلانو(soft milano)، نیدل کپ (needle cap) و شما میتونید این سری هارو از اسپری رنگ تک گل تهیه کنید.

 

 

سری اسپری رنگ گرافیتی

سری اسپری رنگ دیوارنگاری

 

مطالب مرتبط

سری اسپری دیوارنگاری و اسپری استن

شما میتوانید سری های اسپری دیوارنگاری خود را بعد از استفاده توسط اسپری استن تک گل تمیز کنید. شما سری اسپری دیوارنگاری خود را روی اسپری استن تک گل قرار میدهید و آن را سه ثانیه تخلیه میکنید تا سری اسپری دیوارنگاریتان کاملا تمیز شود. اصولا طرز استفاده اسپری رنگ این است که شما بعد […]

ادامه مطلب
با ما همراه باشید

برای دریافت آخرین اخبار و محصولات اسپری تک گل در خبرنامه تک گل عضو شوید

© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com