وبلاگ اسپری تک گل

شرکت اسپری رنگ گلریزان

شرکت اسپری رنگ رنگین کمان گلریزان فعالیت خود را در سال ۱۳۷۷ شروع کرد. این شرکت یکی از قدیمیترین شرکت های اسپری رنگ در ایران میباشد. فقط شرکت اسپری رنگ گلریز و شرکت اسپری رنگ گلنقش زودتر از شرکت اسپری رنگین کمان گلریزان فعالیت خود را شروع کرده اند. شرکت اسپری رنگین کمان گلریزان به […]

sitemain · 2021/01/14

شرکت اسپری رنگ رنگین کمان گلریزان فعالیت خود را در سال ۱۳۷۷ شروع کرد. این شرکت یکی از قدیمیترین شرکت های اسپری رنگ در ایران میباشد. فقط شرکت اسپری رنگ گلریز و شرکت اسپری رنگ گلنقش زودتر از شرکت اسپری رنگین کمان گلریزان فعالیت خود را شروع کرده اند.

شرکت اسپری رنگین کمان گلریزان به دلایلی مجبور شد برند گلریزان خود را کنار بگذارد و فعالیت خود را با برند تکگل ادامه دهد. در حال حاضر شرکت اسپری رنگین کمان گلریزان به شرکت اسپری تکگل با فقط شرکت اسپری گلریزان هم شناخته شده است.

اسپری رنگ گلریزان نه فقط یکی از قدیمیترین برندهای ایران میباشد بلکه یکی از با کیفیت ترین اسپری های ایران بوده است. ولی همانطور که گفته شد به دلیل رقابت نا سالم در بازار ایران، شرکت اسپری رنگ گلریزان مجبور به تغییر برند خود شد و با برند اسپری رنگ تکگل در این بازار ادامه به کار کرده است. حالا شرکت اسپری رنگ گلریزان موفق شده است که بزودی برند تکگل را با همان کیفیت جایگزین برند گلریزان خود در بازار ایران بکند.

شرکت اسپری رنگ گلریزان یک تستی بین برندهای دیگر انجام داد و اسپری تکگل خود را با برند های دیگر در بازار مقاسه کرد. جواب این تستها خیلی برای شرکت تکگل خوش ایند بود و نشان داد که اسپری تکگل از نظر کیفیت یکی از بهترین اسپریهای رنگ در بازار ایران میباشد.

شرکت اسپری رنگ گلریزان

شرکت اسپری رنگ گلریزان

مطالب مرتبط

یک نقطه
2021/04/08

یک نقطه

شرکت تکگل مثل هر فرد مسئولیت پذیر از مردم تقاضا میکنیم که به علائم کرونایی خود دقت کنید. لطفا اگر احساس خستگی، سردرد، بدن درد، سرفه خشک میکنید سریع به مراکز تست کرونا مراجعه کنید. در حال حاضر شیوع کرونا خیلی گسترش پیدا کرده و ما و کسان مسئولیت پذیر باید در حس کردن کوچکترین […]

مرکز فروش محصولات تکگل
2021/04/04

مرکز فروش محصولات تکگل

مرکز فروشن محصولات تکگل واقع در تهران به صورت عمده و تکی مشیرالخلوت بازار تهران، میدان حسن اباد و چهارراه سیروس میباشد. شما میتوانید اسپری تکگل را به صورت عمده از این سه مکان تهیه کنید.

اسپری دیوارنگاری تکگل
2021/03/09

اسپری دیوارنگاری تکگل

تولید اسپری دیوارنگاری ۴۰۰ میل تکگل بزودی به صورت عمده شروع میشود. شرکت اسپری رنگ تکگل دو سالی است که این اسپری را به صورت محدود و تستی تولید کرده است و جواب مثبتی هم از این تستها گرفته شده است. ولی ما در صدد هستیم که بزودی تولید این اسپریها را بیشتر کنیم و […]