شرکت اسپری رنگ گلریزان

ارسال شده در تاریخ 14 ژانویه 2021

شرکت اسپری رنگ رنگین کمان گلریزان فعالیت خود را در سال 1377 شروع کرد. این شرکت یکی از قدیمیترین شرکت های اسپری رنگ در ایران میباشد. فقط شرکت اسپری رنگ گلریز و شرکت اسپری رنگ گلنقش زودتر از شرکت اسپری رنگین کمان گلریزان فعالیت خود را شروع کرده اند.

شرکت اسپری رنگین کمان گلریزان به دلایلی مجبور شد برند گلریزان خود را کنار بگذارد و فعالیت خود را با برند تکگل ادامه دهد. در حال حاضر شرکت اسپری رنگین کمان گلریزان به شرکت اسپری تکگل با فقط شرکت اسپری گلریزان هم شناخته شده است.

اسپری رنگ گلریزان نه فقط یکی از قدیمیترین برندهای ایران میباشد بلکه یکی از با کیفیت ترین اسپری های ایران بوده است. ولی همانطور که گفته شد به دلیل رقابت نا سالم در بازار ایران، شرکت اسپری رنگ گلریزان مجبور به تغییر برند خود شد و با برند اسپری رنگ تکگل در این بازار ادامه به کار کرده است. حالا شرکت اسپری رنگ گلریزان موفق شده است که بزودی برند تکگل را با همان کیفیت جایگزین برند گلریزان خود در بازار ایران بکند.

شرکت اسپری رنگ گلریزان یک تستی بین برندهای دیگر انجام داد و اسپری تکگل خود را با برند های دیگر در بازار مقاسه کرد. جواب این تستها خیلی برای شرکت تکگل خوش ایند بود و نشان داد که اسپری تکگل از نظر کیفیت یکی از بهترین اسپریهای رنگ در بازار ایران میباشد.

شرکت اسپری رنگ گلریزان

شرکت اسپری رنگ گلریزان

مطالب مرتبط

ممنون از همراهیتون

شرکت اسپری رنگ تکگل دوست داره از تک تک هنرمندانی که این شرکت را همراهی کردند، نظر دادند و محصولات تکگل را استفاده کرده اند تشکر کامل را بکند. اولین هنرمندی که شرکت تکگل همکاری نزدیک باهاش شروع کرد میثم پیریایی، دوست نزدیک شرکت تکگل بود. شرکت اسپری رنگ تکگل بهتر کردن و تخصصی کردن […]

ادامه مطلب

هنرمندان ایرانی از چه اسپریی استفاده میکنند؟

شرکت اسپری رنگ تکگل تولید اسپری خود را با برند گلریزان شروع کرد. برند گلریزان یکی از قدیمیترین برندهای اسپری ایران محصوب میشود و به دلیل کیفیت بالای خود پیش هنرمندان و امورزگاههای هنر محبوبیت خاص خود را بدست اورد. خیلی از اموزشگاههای هنر به دانش اموزان خود اسپری رنگ گلریزان را توصعه میکردند. ولی […]

ادامه مطلب
با ما همراه باشید

برای دریافت آخرین اخبار و محصولات اسپری تک گل در خبرنامه تک گل عضو شوید

© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com