وبلاگ اسپری تک گل

  • صفحه اصلی /
  • وبلاگ /
  • شرکت تکگل اولین تولید کننده اسپری دیوارنگاری در خاورمیانه

شرکت تکگل اولین تولید کننده اسپری دیوارنگاری در خاورمیانه

شرکت تکگل یکی از اولین تولیدکننده گان اسپری رنگ در ایران و هماکنون اولین تولید کننده اسپری خاص دیوارنگاری در ایران و خاورمیانه میباشد. این اسپری با رنگ اکرولیک و بالای دویست رنگ مختلف با والو خاص دیوارنگاری ایتالیایی تولید و عرضه میشود. این اسپری در حال حاضر در فروشگاه اینترنتی ۰۰۹۸store به فروش میرسد. […]

sitemain · ۱۴۰۰/۰۵/۰۵

شرکت تکگل یکی از اولین تولیدکننده گان اسپری رنگ در ایران و هماکنون اولین تولید کننده اسپری خاص دیوارنگاری در ایران و خاورمیانه میباشد. این اسپری با رنگ اکرولیک و بالای دویست رنگ مختلف با والو خاص دیوارنگاری ایتالیایی تولید و عرضه میشود. این اسپری در حال حاضر در فروشگاه اینترنتی ۰۰۹۸store به فروش میرسد. این فروشگاه بغیر از محصولات تکگل محصولات دیوارنگاری شرکت کلش را هم به فروش میرساند.

شما محصولات دیوارنگاری تکگل را هم در سایت www.takgolcolors.ir را هم میتوانید خریداری کنید. سود فروش این سایت به هنرمندان صنایع دستی ایران که با شرکت تکگل همکاری میکنند میرسد. علاوه ۰۰۹۸store و www.takgolcolors.ir شما میتوانید محصولات دیوارنگاری تکگل را از فروشگاه رنگ عتیق واقع در نارمک و فروشگاه رنگ مهاجر واقع در سعادت اباد هم خریداری کنید.

مطالب مرتبط