مستر چیکن

ارسال شده در تاریخ 5 می 2019

سلام دوستان. من از امروز شروع میکنم به نوشتن وبلاگ، فکرهایی که دارم، برنامه هایی که دارم و هر پیشرفتی و اتفاقی که در شرکت تک گل گلریزان بیوفته من ذکر میکنم.

ما در حال حاضر تستای رنگامون به روز رسانی شده. این یعنی چی. یعنی ما تستامونو رو رنگهای قدیمیمون را انجام دادیم. تستایی که در حال حاضر انجام میدیم رو رنگایی هستش که تازه تولید میشه و فرمولهایی که در آینده میخوایم تولید کنیم. ما یه مدتی از این کار عقب بودیم و در حال حاضر بروز شدیم. من برنامه ریزی برای این تستا و نتیجه این تستارو اینجا براتون روزانه شرح میدم.

در حال حاضر همونطوری که گفته شد ما روی یه سری رنگ های اکرولیک کار میکنیم. یه سری والوا رو تست میکنیم. برای اسپری ۳۰۰ میلمون رو یه سری فرمولها کار میکنیم.

من دیروز پیش مستر چیکن بودم. یکی از فعالترین کسانی که تو صنعت غذا فعالیت میکنه. ایشون یه فودتراک دارن که ما این فودتراک را درست سال پیش با یه هنرمند خوب به اسم ساحر رنگامیزی کردیم. آن روز بارون امد، خلاصه بمانیم.

مستر چیکن میخواد که ما دوباره فودتراکشو نقاشی کنیم ولی این بار بجای اینکه این کار با اسپری قدیمیمون صورت بگیره با اسپریهای بروزمون و با فرمولهایی که ما در آینده میخوایم روش کار کنیم صورت میگیره.

من این اسپریها رو آماده میکنم و امید خدا بود تراک مستر چیکن را با کمک یک هنرمند خوب دیگر طراحی میکنیم.

با ما همراه باشید

برای دریافت آخرین اخبار و محصولات اسپری تک گل در خبرنامه تک گل عضو شوید

© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com