همکاری با شرکت اسپری رنگ تکگل

ارسال شده در تاریخ 27 نوامبر 2020

شرکت اسپری رنگ تکگل بزودی یک سایت اینترنتی میزند. میتونید از انجا سفارش بدید یا برید از فروشگاه رنگ عتیق که تو گوگل پیدا میکنید محصولات ما را خرید کنید، البته الان رنگ سفید و مشکی انجا موجود است.

بغیر از این اگر نظری در مورد همکاری دارید ما را در جریان بذارید.مخصوصا کسانی که کار با اسپری رنگ تکگل را دوست دارند کسانی هستند که شرکت تکگل مایل با همکاری با انهاست. اگر شما سایت اینستاگرام قوی داشته باشید که چه بهتر، همکاری ما خیلی بهتر میشود.

اگر کسی برنامه پروزه ای دارد که برای شرکت تکگل تبلیغی بشود میتوانید با ما تماس بگیرید و ما هم به شما شرایط خوب میدهیم. شما یا میتوانید به ما ایمل (andreas_parshagen@yahoo.se) بزنید یا با شماره 09307132283 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

خرید وفروش مواد اولیه

شرکت اسپری رنگ تک گل تولید کننده اسپری رنگ، اسپری چسب همه کاره، اسپریهای نگهداری خودرو مثل واکس داشبورد و انژکتورشور، اسپری wd40 و غیره می‌باشد. در حال حاضر شما می‌توانید برای خرید مواد اولیه رنگ مثل پیگمنتها، رزینها، افزودنیها و حلالها را هم از شرکت تک گل پرسوجو کنید. ا

ادامه مطلب

شرکت اسپری wd40

شرکت اسپری رنگ تک گل تولید کننده اسپری رنگ، اسپری چسب، اسپری سیلیکون، اسپری wd40 و دیگر محصولات اسپری میباشد. یکی از محصولات این شرکت همانطور که گفته شد اسپری wd40 میباشد. اسپری wd40 استفاده مختلف دارد و به این اسپری، اسپری همه کاره هم میگویند. این اسپری بیشتر برای روغن کاری، نرم کردن پیچ […]

ادامه مطلب
با ما همراه باشید

برای دریافت آخرین اخبار و محصولات اسپری تک گل در خبرنامه تک گل عضو شوید

© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com