همکاری با شرکت اسپری رنگ تکگل

ارسال شده در تاریخ 27 نوامبر 2020

شرکت اسپری رنگ تکگل بزودی یک سایت اینترنتی میزند. میتونید از انجا سفارش بدید یا برید از فروشگاه رنگ عتیق که تو گوگل پیدا میکنید محصولات ما را خرید کنید، البته الان رنگ سفید و مشکی انجا موجود است.

بغیر از این اگر نظری در مورد همکاری دارید ما را در جریان بذارید.مخصوصا کسانی که کار با اسپری رنگ تکگل را دوست دارند کسانی هستند که شرکت تکگل مایل با همکاری با انهاست. اگر شما سایت اینستاگرام قوی داشته باشید که چه بهتر، همکاری ما خیلی بهتر میشود.

اگر کسی برنامه پروزه ای دارد که برای شرکت تکگل تبلیغی بشود میتوانید با ما تماس بگیرید و ما هم به شما شرایط خوب میدهیم. شما یا میتوانید به ما ایمل ([email protected]) بزنید یا با شماره 09307132283 تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

ممنون از همراهیتون

شرکت اسپری رنگ تکگل دوست داره از تک تک هنرمندانی که این شرکت را همراهی کردند، نظر دادند و محصولات تکگل را استفاده کرده اند تشکر کامل را بکند. اولین هنرمندی که شرکت تکگل همکاری نزدیک باهاش شروع کرد میثم پیریایی، دوست نزدیک شرکت تکگل بود. شرکت اسپری رنگ تکگل بهتر کردن و تخصصی کردن […]

ادامه مطلب

هنرمندان ایرانی از چه اسپریی استفاده میکنند؟

شرکت اسپری رنگ تکگل تولید اسپری خود را با برند گلریزان شروع کرد. برند گلریزان یکی از قدیمیترین برندهای اسپری ایران محصوب میشود و به دلیل کیفیت بالای خود پیش هنرمندان و امورزگاههای هنر محبوبیت خاص خود را بدست اورد. خیلی از اموزشگاههای هنر به دانش اموزان خود اسپری رنگ گلریزان را توصعه میکردند. ولی […]

ادامه مطلب
با ما همراه باشید

برای دریافت آخرین اخبار و محصولات اسپری تک گل در خبرنامه تک گل عضو شوید

© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com