وبلاگ اسپری تک گل

همکاری شرکت اسپری رنگ تک گل با ارتیستا گرافیتی

حتما خیلی ها میخوان بدونن که همکاری شرکت تک گل با آرتیستای گرافیتی چطوری شکل میگیره و چطوری شروع شد. همکاری چون دو جا نیست همکاری به راحتی شکل میگیره و رابطه بین دو طرف به راحتی شکل میگیره. شرکت اسپری رنگ تک گل همش در پی تست کردن مواد اولیه رنگش است، مخصوصا توی […]

sitemain · ۱۳۹۸/۰۱/۱۸

حتما خیلی ها میخوان بدونن که همکاری شرکت تک گل با آرتیستای گرافیتی چطوری شکل میگیره و چطوری شروع شد. همکاری چون دو جا نیست همکاری به راحتی شکل میگیره و رابطه بین دو طرف به راحتی شکل میگیره. شرکت اسپری رنگ تک گل همش در پی تست کردن مواد اولیه رنگش است، مخصوصا توی ایران که مواد اولیه رنگ بعضی اوقات نا مرغوب هست. برای همین هم احتیاج داره که اسپری رنگش تست بشه هم احتیاج داره که مواد اولیه که میخره مداوم تست کنه. این کارا به تستای زیادی احتیاج داره و چی بهتر از گرافیتی کار ها که عشق و علاقشون به اسپری رنگ از هر گروه هنری دیگه که با اسپری رنگ کار میکنه بیشتره. شرکت تک گل اسپریهایی که میخواد تست کنه در خدمت گرافیتی کارا میزاره و آنها هم اسپریهای را تست میکن و هم در مورد اسپری رنگ تک گل نظر میدن.

این همکاری هم همونطور که گفته شد به اسپری رنگ بهتر که مد نظر گرافی کار ها است منجر میشود. گرافیتی کار ها و آرتیستای ایرانی همون اسپری به دستشان میرسه که مد نظرشونه و شرکت تک گل هم به امید خدا اسپری رنگ بهتر و بهتر تولید میکنه. چیزی که برای بیشتر تولید کننده ها ایرانی مهم است، که اسپریی تولید کنن که مد نظر مشتریها و استفاده کننده محصولاتشان است.

مطالب مرتبط