وبلاگ اسپری تک گل

چطوری رنگ پوست را دربیاریم

یک رنگی که خیلی از هنرمندها و نقاشها به ان احتیاج دارند و در بازار اسپری رنگ کمیاب است رنگ پوست است. رنگ پوست همانطور که همه میدانند یک مدل نیست. رنگهای پوست انسان مختلف است. از رنگ مشکی گرقته تا رنگ سفید. ما بین ان انواع پوست زرد، رنگ قهوه ای و زیتونی هم […]

sitemain · ۱۳۹۸/۱۱/۲۵

یک رنگی که خیلی از هنرمندها و نقاشها به ان احتیاج دارند و در بازار اسپری رنگ کمیاب است رنگ پوست است. رنگ پوست همانطور که همه میدانند یک مدل نیست. رنگهای پوست انسان مختلف است. از رنگ مشکی گرقته تا رنگ سفید. ما بین ان انواع پوست زرد، رنگ قهوه ای و زیتونی هم هستند. دراوردن رنگ پوست واقعا یک هنر است. برای همین باید یک تولید کننده اسپری رنگ تنوع رنگی زیاد داشته باشد که همیه این رنگها را در بر بگیرد.

برای در اوردن رنگ پوست شما میتوانید با رنگ سفید، زرد، اخرا، کرم، قرمز، قهوه ای و ابی شروع کنید. این رنگا را شما میتوانید استفاده کنید که پوست رنگ مردم خاورمیانه، افریقا، اروپا و اسیا را بدست بیاورید. مثلا برای در اوردن پوست خاورمیانه رنگ قهوه ای بیشتر نیاز دارید. برای در اوردن رنگ پوست افریقایی بیشتر به رنگهای مشکی و اخرا احتیاج دارید. برای در اوردن رنگ پوست اروپایی به رنگهای کرم، قرمز و سفید بیشتر احتیاج دارید. برای به دست اوردن پوست رنگ اسیایی شما به رنگهای کرم، قرمز، ابی، اخرا احتیاج دارید.

امیدواریم که شرکت تک گل تنوع رنگیش انقدر زیاد باشه که رنگ پوست همه مردم دنیا را در بر بگیرد.

مطالب مرتبط

فروشگاه اینترنتی برای همکاران تکگل
۱۴۰۰/۰۵/۰۵

فروشگاه اینترنتی برای همکاران تکگل

شرکت رنگ تکگل در حال طراحی یک سایت و فروشگاه اینترنتی، www.takgolcolors.ir است که برای هنرمندان صنایع دستی که با شرکت تکگل همکاری میکنند طراحی میشود. سود فروش این سایت، www.takgolcolors.ir به هنرمندان صنایع دستی که با شرکت تکگل همکاری میکنند میرسد.

یک نقطه
۱۴۰۰/۰۱/۱۹

یک نقطه

شرکت تکگل مثل هر فرد مسئولیت پذیر از مردم تقاضا میکنیم که به علائم کرونایی خود دقت کنید. لطفا اگر احساس خستگی، سردرد، بدن درد، سرفه خشک میکنید سریع به مراکز تست کرونا مراجعه کنید. در حال حاضر شیوع کرونا خیلی گسترش پیدا کرده و ما و کسان مسئولیت پذیر باید در حس کردن کوچکترین […]

مرکز فروش محصولات تکگل
۱۴۰۰/۰۱/۱۵

مرکز فروش محصولات تکگل

مرکز فروشن محصولات تکگل واقع در تهران به صورت عمده و تکی مشیرالخلوت بازار تهران، میدان حسن اباد و چهارراه سیروس میباشد. شما میتوانید اسپری تکگل را به صورت عمده از این سه مکان تهیه کنید.