کاتالگ اسپری 400 میل تک گل

ارسال شده در تاریخ 1 مارس 2020

در حال حاضر ما 157 رنگ مختلف تو کاتالگ اسپری رنگ 400 میل تک گل داریم. با رنگ اسپری رنگ سفید و اسپری رنگ مشکی شروع کردیم. بعد از ان این دو رنگ را با هم میکس کردیم تا 9 مدل اسپری رنگ طوسی در اوردیم. اسپری رنگ سفید کد 1، اسپری مشکی کد 2 و مابین این رنگها هم ما 9 مدل اسپری رنگ طوسی داریم که کد 2، 3، 4، 5، 6، 7، 8، 9 و 10 را دارند.

اسپری رنگ طوسی

رنگ بعدی رنگ زرد بود که ان هم با سفید میکس کردیم تا، 9 مدل تینت اسپری رنگ زرد با رنگ سفید بدست اوردیم. میشه گفت که از این رنگها 3 مدلش کرم هستن و 6 مدل زرد با شیدای مختلف میباشد. این رنگها را میتونید در سطر دوم مشاهده کنید. به همین ترتیب اسپری رنگ گله ماش، قرمز، ابی و سبز هم با رنگ سفید میکس کردیم تا به این ترتیب 50 مدل رنگ مختلف بدست اوردیم.

 

اسپری رنگ قرمز، ابی، سبز و گله ماش

 

 

بغیر از این 61 رنگ که بالا بهشون اشاره شد رنگ قرمز و زرد را با هم مخلوط کردیم و 9 رنگ مختلف، از اسپری رنگ نارنجی، قرمز روشن گرفته تا قرمز سیر. اسپری سبز و زرد را با هم مخلوط کردیم و 9 مدل رنگ مختلف بدست اوردیم. اینجا رنگ سبز همینطور که در زیر مشاهده میکنید بتدریج با رنگ زرد روشنتر و روشنتر میشود. قرمز و ابی را با هم مخلوط کردیم تا اسپری رنگ بنفش بدست اوردیم. رنگ ابی و سبز را با هم مخلوط کردیم تا اسپری فیروزه ای بدست بیاوریم.

 

اسپری رنگ فیروزه ای و بنفش

روی هم رفته همانطور که گفته شد 157 رنگ بدست اوردیم.

کاتالگ اسپری رنگ تک گل

 

مطالب مرتبط

با ما همراه باشید

برای دریافت آخرین اخبار و محصولات اسپری تک گل در خبرنامه تک گل عضو شوید

© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com