وبلاگ اسپری تک گل

کاتالگ اسپری ۴۰۰ میل تک گل

در حال حاضر ما ۱۵۷ رنگ مختلف تو کاتالگ اسپری رنگ ۴۰۰ میل تک گل داریم. با رنگ اسپری رنگ سفید و اسپری رنگ مشکی شروع کردیم. بعد از ان این دو رنگ را با هم میکس کردیم تا ۹ مدل اسپری رنگ طوسی در اوردیم. اسپری رنگ سفید کد ۱، اسپری مشکی کد ۲ […]

sitemain · ۱۳۹۸/۱۲/۱۱

در حال حاضر ما ۱۵۷ رنگ مختلف تو کاتالگ اسپری رنگ ۴۰۰ میل تک گل داریم. با رنگ اسپری رنگ سفید و اسپری رنگ مشکی شروع کردیم. بعد از ان این دو رنگ را با هم میکس کردیم تا ۹ مدل اسپری رنگ طوسی در اوردیم. اسپری رنگ سفید کد ۱، اسپری مشکی کد ۲ و مابین این رنگها هم ما ۹ مدل اسپری رنگ طوسی داریم که کد ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹ و ۱۰ را دارند.

اسپری رنگ طوسی

رنگ بعدی رنگ زرد بود که ان هم با سفید میکس کردیم تا، ۹ مدل تینت اسپری رنگ زرد با رنگ سفید بدست اوردیم. میشه گفت که از این رنگها ۳ مدلش کرم هستن و ۶ مدل زرد با شیدای مختلف میباشد. این رنگها را میتونید در سطر دوم مشاهده کنید. به همین ترتیب اسپری رنگ گله ماش، قرمز، ابی و سبز هم با رنگ سفید میکس کردیم تا به این ترتیب ۵۰ مدل رنگ مختلف بدست اوردیم.

 

اسپری رنگ قرمز، ابی، سبز و گله ماش

 

 

بغیر از این ۶۱ رنگ که بالا بهشون اشاره شد رنگ قرمز و زرد را با هم مخلوط کردیم و ۹ رنگ مختلف، از اسپری رنگ نارنجی، قرمز روشن گرفته تا قرمز سیر. اسپری سبز و زرد را با هم مخلوط کردیم و ۹ مدل رنگ مختلف بدست اوردیم. اینجا رنگ سبز همینطور که در زیر مشاهده میکنید بتدریج با رنگ زرد روشنتر و روشنتر میشود. قرمز و ابی را با هم مخلوط کردیم تا اسپری رنگ بنفش بدست اوردیم. رنگ ابی و سبز را با هم مخلوط کردیم تا اسپری فیروزه ای بدست بیاوریم.

 

اسپری رنگ فیروزه ای و بنفش

روی هم رفته همانطور که گفته شد ۱۵۷ رنگ بدست اوردیم.

کاتالگ اسپری رنگ تک گل

 

مطالب مرتبط

کد ۸۰ تا ۸۸، اسپری رنگ بنفش
۱۳۹۹/۰۱/۱۱

کد ۸۰ تا ۸۸، اسپری رنگ بنفش

کد ۸۰ تا ۸۸ در کاتالگ اسپری رنگ تک گل تینت رنگ قرم، ابی و سفید را تشکیل میدهند. این سری کدها از اسپری بنفش روشن میروند به طرف اسپری بنفش تیره و اسپری رنگ بادمجانی. در ابتدا ما یک رنگی داریم که از ۷۰ درصد رنگ قرمز تشکیل شده است و ۳۰ درصد رنگ […]