وبلاگ اسپری تک گل

کد ۴۲ تا ۵۱، اسپری رنگ ابی

از کد ۴۲ تا ۵۱ در کاتالگ اسپری ۴۰۰ میل تک گل تینت رنگ ابی با رنگ سفید است. کد ۴۲ با اسم “المان” اسپری رنگ ابی روشن است که از ۹۰ درصد سفید و ۱۰ درصد ابی تشکیل شده است. کد ۴۳ با اسم “اسپری ابی اسمانی” از ۸۰ درصد سفید و ۲۰ درصد […]

sitemain · ۱۳۹۹/۰۱/۰۹

از کد ۴۲ تا ۵۱ در کاتالگ اسپری ۴۰۰ میل تک گل تینت رنگ ابی با رنگ سفید است. کد ۴۲ با اسم “المان” اسپری رنگ ابی روشن است که از ۹۰ درصد سفید و ۱۰ درصد ابی تشکیل شده است. کد ۴۳ با اسم “اسپری ابی اسمانی” از ۸۰ درصد سفید و ۲۰ درصد ابی تشکیل شده است. کد ۴۴ با اسم “اسپری چسب” از ۷۰ درصد سفید و ۳۰ درصد ابی تشکیل شده است. کد ۴۵ با اسم “اموزش گرافیتی” از ۶۰ درصد سفید و ۴۰ درصد ابی تشکیل شده است. کد ۴۶ با اسم “دیبا” از ۵۰ درصد سفید و ۵۰ درصد ابی تشکیل شده است. کد ۴۷ با اسم “پسر ایرانی” از ۴۰ درصد سفید و ۶۰ درصد ابی تشکیل شده است. کد ۴۸ با اسم “نمایندگی رنگ نورارا” از ۳۰ درصد سفید و ۷۰ درصد ابی تشکیل شده است. کد ۴۰ با اسم “قیمت اسپری رنگ” از ۲۰ درصد سفید و ۸۰ درصد ابی تشکیل شده است. کد ۵۰ با اسم “نمایندگی اسپری رنگ گلریز” از ۱۰ درصد سفید و ۱۰ درصد ابی تشکیل شده است. کد ۵۱ با اسم “فت کپ کلش” از ابی خالص تشکیل شده است.

اسپری رنگ ابی

مطالب مرتبط

فروشگاه اینترنتی برای همکاران تکگل
۱۴۰۰/۰۵/۰۵

فروشگاه اینترنتی برای همکاران تکگل

شرکت رنگ تکگل در حال طراحی یک سایت و فروشگاه اینترنتی، www.takgolcolors.ir است که برای هنرمندان صنایع دستی که با شرکت تکگل همکاری میکنند طراحی میشود. سود فروش این سایت، www.takgolcolors.ir به هنرمندان صنایع دستی که با شرکت تکگل همکاری میکنند میرسد.

یک نقطه
۱۴۰۰/۰۱/۱۹

یک نقطه

شرکت تکگل مثل هر فرد مسئولیت پذیر از مردم تقاضا میکنیم که به علائم کرونایی خود دقت کنید. لطفا اگر احساس خستگی، سردرد، بدن درد، سرفه خشک میکنید سریع به مراکز تست کرونا مراجعه کنید. در حال حاضر شیوع کرونا خیلی گسترش پیدا کرده و ما و کسان مسئولیت پذیر باید در حس کردن کوچکترین […]

مرکز فروش محصولات تکگل
۱۴۰۰/۰۱/۱۵

مرکز فروش محصولات تکگل

مرکز فروشن محصولات تکگل واقع در تهران به صورت عمده و تکی مشیرالخلوت بازار تهران، میدان حسن اباد و چهارراه سیروس میباشد. شما میتوانید اسپری تکگل را به صورت عمده از این سه مکان تهیه کنید.