اسپری داشبورد و اسپری لاستیک

ارسال شده در تاریخ 4 جولای 2022

فایل اسپری داشبورد و فایل اسپری لاستیک شرکت اسپری رنگ تکگل ارسال شد برای تولید.

اسپری لاستیک

همانطور که میبینید این طرح اسپری لاسیتک شامل دو برند است. برند تکگل و برند اسپری مزدک. دلیل این دو برند یک همکاری است بین شرکت اسپری مزدک و شرکت اسپری تکگل. ببینیم این دو شرکت چه مدتی با هم همکاری میکنند و چه مدتی شما این دو برند را با هم روی قوطی اسپری لاستیک خود میبینید.

طرحهای دیگر چهار مدل اسپری داشبورد میباشد. فرق این اسپری ها نوع اسانسی که استفاده میشود است. وقتی این قوطاها تولید شد ما دوباره اکسهای بیشتری از این محصولها توی این بلاگ اپلود میکنیم.

اسپری داشبورد

ما خیلی روی طرح این قوطیها کار کردیم که وا به میل هم شرکت اسپری مزدک باشد هم وا به میل شرکت اسپری تکگل. کار خیلی سختی بود ولی ما به نتیجه رسیدیم. همانطوری که گفته شد امیدواریم که این همکاری مدتها ادامه داشته باشد و شما این قوطیهای شکیل را نتوانید در بازار محصولات خودرو تهیه کنید.

اسپری داشبورد

عطرهای مختلف اسپری داشبورد تکگل و مزدک هم بوی میوه و هم عطرهای صنعتی میباشد. همانطور که گفته شد وقتی این محصولات تولید شدند ما هم اطلاعات بیشتر هم عکسهای بیشتر در این سایت اپلود میکنیم.

اسپری داشبورد

اسپری داشبورد با عطرهای مختلف

اسپری داشبورد

اسپری داشبورد تا عطر و طرحهای مختلف

مطالب مرتبط

ممنون از همراهیتون

شرکت اسپری رنگ تکگل دوست داره از تک تک هنرمندانی که این شرکت را همراهی کردند، نظر دادند و محصولات تکگل را استفاده کرده اند تشکر کامل را بکند. اولین هنرمندی که شرکت تکگل همکاری نزدیک باهاش شروع کرد میثم پیریایی، دوست نزدیک شرکت تکگل بود. شرکت اسپری رنگ تکگل بهتر کردن و تخصصی کردن […]

ادامه مطلب

فستیوال گرافیتی در رشت

رشت یکی از شهرهای ایران است که هنر گرافیتی در ان خیلی پیشرفت کرده است و گرافیتی ایران در این شهر رشد زیادی کرده است. رنگهای اسپری هنری دوپلی کالر و کسپین نیز در این شهر تولید میشوند و هنرمندان گرافیتی مثل مین گرافیتی و افشین گرافیتی هم در این شهر به دنیا امده اند. […]

ادامه مطلب
با ما همراه باشید

برای دریافت آخرین اخبار و محصولات اسپری تک گل در خبرنامه تک گل عضو شوید

© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com