علم کو برندینگ

ارسال شده در تاریخ 8 می 2022

علم کو برندیگ یا همکاری بین شرکتها علمی است که راه اصولی مشارکت و همکاری بین شرکتها را بوجود بیاورد. کو برندینگ یا همکاری بین شرکتها دو مدل است. یک مدل همکاری مبتنی بر محصول میباشد و یه مدل همکاری مبتنی بر اطلاعات میباشد.

همکاری مبتنی بر محصول یک استراتژی بازاریابی است که شامل پیوند چندین برند از شرکت های مختلف به منظور ایجاد محصولی است که نشان دهنده هویت فردی آنها باشد. نام تجاری مشترک مبتنی بر محصول را می توان به برندسازی موازی و ترکیبی دسته بندی کرد.

محصولات خودرویی تکگل
محصولات خودرویی تکگل
نام تجاری مشترک موازی، استراتژی بازاریابی است که در آن چندین برند گرد هم می آیند و یک نام تجاری ترکیبی ایجاد می کنند.

نام تجاری مشترک مواد یک استراتژی بازاریابی است که توسط یک تامین کننده انجام می شود که در آن یکی از اجزای یک محصول انتخاب می کند نام تجاری خود را قرار دهد.

با همکاری، کو برندیک و مشارکت بین شرکتهای شما میتوانید به مزاهای زیر برسید. 

ارزش افزوده و تمایز
دسترسی به مشتریان جدید
ارتباط یکپارچه بهتر
تثبیت موقعیت
کاهش هزینه معرفی محصول

شرکت تکگل 09121684009

مطالب مرتبط

واکس و خوشبو کننده داشبورد

حاوی واکس محافظ محافظ است که برای داشبورد خودرو، محصولات چرم مصنوعی و غیره مناسب است. براقیت سطح را افزایش می دهد و کثیفی را از بین می برد. همچنین برای لوازم خانگی، مبلمان و محصولات پلاستیکی مناسب است. مقدار: 295 میلی لیتر. مناسب برای: داشبورد مورد استفاده برای: ماشین. دستورالعمل استفاده: نحوه استفاده: 1. […]

ادامه مطلب

اسپری wd-40 تک گل (گلریزان)

اسپری wd-40 چیست ؟ برای اولین بار اسپری wd-40 توسط شرکت Rocket Chemical تولید شد. این محصول  پس از 40 بار تلاش برای جداسازی آب از فرمول شیمیایی به دست آمده و به همین جهت آن را WD-40 که مخفف Water Displacement perfected on 40th است نامیده‌اند. برخی از کاربرد های اسپری wd-40 تک گل (گلریزان): […]

ادامه مطلب
با ما همراه باشید

برای دریافت آخرین اخبار و محصولات اسپری تک گل در خبرنامه تک گل عضو شوید

© 1397 - 1400 ، تمامی حقوق برای تک گل محفوظ است .
طراحی و برنامه نویسی توسط مرتضی گنج . Sitekade.com